Про нас Продукти Контакти Логістичні послуги Мапа випробувань
Новини Блог про ландшафт
UA EN

Про нас

BINFIELD – лідер на ринку України по впровадженню ефективних технологічних рішень в удобрення сільськогосподарських культур. Компанія є офіційним імпортером та дистриб’ютор мінеральних добрив провідних європейських виробників, а саме COMPO EXPERT GmbH,  UAB Marijampoles NPK, холдингу GRUPA AZOTY, Achema та компанії ICL.

Чому саме ми?

Надійність

Все, про що ми домовляємось з клієнтом — ми виконуємо. Успішне співробітництво з партнерами по бізнесу свідчить про те, що ми завжди виправдовуємо їх довіру.

Якість

Наші партнери — одні з найбільших підприємств ЄС, зокрема Польщі, Німеччини та Литви з виробництва мінеральних добрив, які використовуються фермерами всього світу для вирощування польових, овочевих культур та в професійному ландшафтному дизайні.

Професіоналізм

Постійне оновлення знань та пошук нових можливостей дозволяє вдосконалювати професійні навички наших співробітників та гарантує широку підтримку з продажу і використання продукції.

Ефективність

Ми постійно працюємо над вдосконаленням технологій вирощування сільськогосподарських культур. На демонстраційних посівах створюються науково обґрунтовані та економічно ефективні системи удобрення, а кожен клієнт може власноруч переконатися в ефективності того чи іншого агротехнологічного заходу.

Зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нашими менеджерами в зручному для Вас мессенджері та отримайте відповіді на всі Ваші запитання:
Знайти менеджера